Granarolo Mozzarella Mini 125g
Wystaw opinię o produkcie
Granarolo Mozzarella Mini 21 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 4821
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Mleko pasteryzowane |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | |
| Składniki | mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 210 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granorolo Baltics OUUlica i numer: Sinilille tee, Peetri 6Kod pocztowy i miasto: 75-312 Harjo maakond EE |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 898 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: