Zestaw Patelni Tefal Intuition 20/26cm
Wystaw opinię o produkcie
Linia naczyń Tefal Intuition to połączenie stylu i praktyczności. Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, posiada aż 5-letnią gwarancję. Patelnia została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie, by zapewnić Ci doskonałe rezultaty kulinarne za każdym razem. Dodatkowo, jej nieprzywierająca powłoka Titanium to gwarancja wyjątkowej trwałości i odporności.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 848850
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Linia naczyń Tefal Intuition to połączenie stylu i praktyczności. Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, posiada aż 5-letnią gwarancję. Patelnia została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie, by zapewnić Ci doskonałe rezultaty kulinarne za każdym razem. Dodatkowo, jej nieprzywierająca powłoka Titanium to gwarancja wyjątkowej trwałości i odporności.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 26 x 26 x 8 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Powłoka łatwa w czyszczeniu, Naczynie żaroodporne |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach halogenowych, Piekarnikach |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 2,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | 2 patelnie o średnicy 20cm i 26cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: