Patelnia grillowa 28 cm Caldo Zwieger
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 860110
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Patelnia CALDO została wykonana z tłoczonego na gorąco aluminium. To wysokiej jakości produkt, doskonale sprawdzający się w trakcie codziennych zadań kuchennych. Patelnię pokrywa powłoka nieprzywierająca. Za względu na technologię powłoka ta jest wytrzymała oraz wysoce odporna na uszkodzenia i ścieranie, przez co może być poddawana częstemu i intensywnemu użyciu, nawet w temperaturze 240°C. Warstwę zewnętrzną patelni pokrywa odporny na przebarwienia, odpryski czy przypadkowe zadrapania, żaroodporny lakier silikonowy.
Do patelni dołączona została filcowa mata chroniąca ją przed zarysowaniami podczas przechowywania.
Pełna indukcja do 40% lepsze wykorzystywanie energii kuchenki.
Rączka Soft Touch z nieprzewodzącego ciepła tworzywa sztucznego.
Do patelni dołączona została filcowa mata chroniąca ją przed zarysowaniami podczas przechowywania.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 28 x 6,4 x 48,4 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Nienagrzewające się uchwyty, Powłoka łatwa w czyszczeniu |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,95 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lovea distribution spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: elektronowa 2 kod pocztowy i miasto: 03-219 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | 1x patelnia grillowa 28cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca, Powłoka ceramiczna |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: