Zestaw 4 szklanek do piwa IPA 540ml Spiegelau
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 837962
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zestaw 4 kryształowych szklanek do piwa IPA o pojemności 540ml
producent SPIEGELAU
Wyprodukowano w Niemczech
szkło kryształowe bezołowiowe, krystalina
Parametry produktu
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 4 szt. |
| Pojemność | 540 ml |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tomasz miszczak tableart sp. z o.o. sp. k ulica i numer: kutrzeby 14 4 kod pocztowy i miasto: 61-719 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 82 x 186 x 82 mm |
| Zawartość zestawu | Zestaw 4 szklanek do piwa ipa 540ml spiegelau |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: