Zestaw 2 szklanek termicznych 450 ml Ambition
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 687128
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szklanki nadają się zarówno do gorących jak i zimnych napojów. Można ich używać w mikrofalówce oraz w zmywarce. Szklanki termiczne MIA z podwójnym dnem to idealny produkt dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz niespotykany design.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Pojemność | 450 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ulica i numer: kod pocztowy i miasto: |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 19 x 16 x 10 cm |
| Zawartość zestawu | Zestaw 2 szklanek termicznych 450 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: