Zestaw 4 kryształowych szklanek do whisky 295 ml Noblesse Nachtmann
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 733199
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Idealny prezent dla miłośnika whisky! Szklanki Noblesse to klasyczny kształt i klasyczna dekoracja. Będą pasowały do każdego wnętrza i na pewno spodobają się wielbicielom trunków. Szklanki kryształowe z klasycznym i eleganckimi diamentowymi szlifami, stabilne i wygodne do podawania drinków i koktajli swobodnie i z łatwością. Zapakowane w dekoracyjny karton. Idealne na prezent. Zestaw zawiera cztery szklanki. Pojemność 295 ml
Szkło kryształowe bezołowiowe,
Producent - Nachtmann
Wyprodukowane w Niemczech
Parametry produktu
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 4 szt. |
| Pojemność | 295 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 1,78 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. K Ulica i numer: Kutrzeby 14 4 Kod pocztowy i miasto: 61-719 Poznań PL |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 82 x 98 x 82 mm |
| Zawartość zestawu | 4 szklanki 295ml (98x82x82 mm) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: