Komplet 6 filiżanek + 6 spodków Trianon
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 489580
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Linia trianon ze szkŁa biaŁego hartowanego
Parametry produktu
| Materiał | Szkło hartowane |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 12 szt. |
| Pojemność | 220 ml |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 2,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 14 x 9,5 x 41 cm |
| Zawartość zestawu | 6 filiżanek 220 ml + 6 spodków 14,5 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: