Żarówka Led Philips 7W E14 2szt.
Wystaw opinię o produkcie
Żarówka Led Philips 7W odpowiednik 60W świeczka, E14 barwa chłodna, matowa, niesciemnialna - 2pak
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 887684
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żarówka Led Philips 7W odpowiednik 60W świeczka, E14 barwa chłodna, matowa, niesciemnialna - 2pak
Parametry produktu
| Pobór prądu | 7 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 15000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 360 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 8,5 x 14,6 x 4,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/85/47/854789.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: signify poland sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 150 kod pocztowy i miasto: 64-920 piła pl |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Barwa światła | Zimna biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 232 op. zb. (DU) |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | E |
| Zużycie energii | 7 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: