Żarówka Led Osram 10W E27 3 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Prosty bezpośredni zamiennik konwencjonalnych żarówek, do zastosowań domowych.
Do użytku na zewnątrz tylko w oprawach zewnętrznych (minimum IP65). Nie nadaje się do użytku ze ściemniaczami. Żarówka bezrtęciowa.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 910714
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Prosty bezpośredni zamiennik konwencjonalnych żarówek, do zastosowań domowych.
Do użytku na zewnątrz tylko w oprawach zewnętrznych (minimum IP65). Nie nadaje się do użytku ze ściemniaczami. Żarówka bezrtęciowa.
Parametry produktu
| Pobór prądu | 10 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 1055 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 25000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 360 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Wymiary (SxWxG) | 60 x 118 x 60 mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/87/47/874705.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ledvance sp. z o.o. ulica i numer: ul. klimczaka 1, klatka e kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Basecla75 10w/827 230vfr e27 10x3 osram |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie | 230 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 10 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: