Żarówka LED Philips kulka 2W E27 barwa ciepła filament
Wystaw opinię o produkcie
Źródła światła LED firmy Philips zapewniają piękne, ciepłe światło, wyjątkową trwałość i natychmiastowe znaczne zmniejszenie zużycia energii. Dzięki czystemu i eleganckiemu wzornictwu jest to doskonały zamiennik dla tradycyjnych przezroczystych żarówek. Odpowiednik 25W.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 155994
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Źródła światła LED firmy Philips zapewniają piękne, ciepłe światło, wyjątkową trwałość i natychmiastowe znaczne zmniejszenie zużycia energii. Dzięki czystemu i eleganckiemu wzornictwu jest to doskonały zamiennik dla przezroczystych żarówek. Odpowiednik 25W.
Parametry produktu
| Pobór prądu | 2 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 250 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | A++ |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 15000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 360 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 45 x 78 x 45 mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/83/70/837042.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Signify Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Kossaka 150 Kod pocztowy i miasto: 64-920 Piła PL |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 2 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: