Żarówka LED Philips kapsułka 2W G9
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 995553
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Źródło światła LED G9 2W odpowiednik 25W. Doskonały zamiennik dla punktowego reflektora halogenowego.
Parametry produktu
| Pobór prądu | 2 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 220 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 15000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 360 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 48 x 15 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.easybase.pl/media/img/original/89/98/899880.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: signify poland sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 150 kod pocztowy i miasto: 64-920 piła pl |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 469 op. zb. (DU) |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | E |
| Zużycie energii | 2 kWh/1000h |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: