Żarówka LED Philips 8W E27 2 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ta energooszczędna, pięknie zaprojektowana żarówka LED o znajomo wyglądającym kształcie jest doskonałym, przyjaznym środowisku zamiennikiem dla tradycyjnych żarówek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 814562
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ta energooszczędna, pięknie zaprojektowana żarówka LED o znajomo wyglądającym kształcie jest doskonałym, przyjaznym środowisku zamiennikiem dla żarówek.
Parametry produktu
| Pobór prądu | 8 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 15000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 360 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Wymiary (SxWxG) | 10,05 x 13,85 x 6,25 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/96/6/1096668.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Signify Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Kossaka 150 Kod pocztowy i miasto: 64-920 Piła PL |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralny, Zimna biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | Nie dotyczy |
| Zużycie energii | 8 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: