Żarówka LED OSRAM 8,5W E27 3-pak
Wystaw opinię o produkcie
Korzyści ze stosowania produktu:
- Niskie zużycie energii;
- Prosty w użyciu zamiennik żarówek klasycznych dzięki kompaktowej konstrukcji;
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania;
Obszar zastosowań:
- Zastosowania domowe;
- Oświetlenie ogólne;
- Zastosowania zewnętrzne - tylko w odpowiednich oprawach;
Cechy produktu:
- LED zamienniki tradycyjnych żarówek;
- Lampy niezawierające rtęci;
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 201764
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Korzyści ze stosowania produktu:
- Niskie zużycie energii;
- Prosty w użyciu zamiennik żarówek klasycznych dzięki kompaktowej konstrukcji;
- Natychmiast 100 % światła, bez czasu nagrzewania;
Obszar zastosowań:
- Zastosowania domowe;
- Oświetlenie ogólne;
- Zastosowania zewnętrzne - tylko w odpowiednich oprawach;
Cechy produktu:
- LED zamienniki żarówek;
- Lampy niezawierające rtęci;
Parametry produktu
| Pobór prądu | 8,5 W |
|---|---|
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj | LED |
| Żywotność | 25000 h (godz.) |
| Kąt świecenia | 200 ° (stopnie) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 60 x 113 x 60 mm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Etykieta Energetyczna | https://baza.easybase.pl/media/img/original/84/88/848882.pdf |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ledvance sp. z o.o. ulica i numer: ul. klimczaka 1, klatka e kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Basecla60 8,5w/827 230vfr e27 fs3 osram |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | F |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: