Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 912617
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tricolore to oryginalny niderlandzki ser dojrzewający przygotowany z połączenia mleka krowiego i koziego. Aromat papryki chilli czyni go lekko pikantnym w smaku, a maślana półtwarda konsystencja ułatwia krojenie. Dzięki wyjątkowej centkowanej kolorystyce stanie się ozdobą każdej deski serów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie i kozie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Holenderski |
| Forma | Na wagę |
| Smak | Wyrazisty |
| Składniki | Mleko pasteryzowane krowie (65%), mleko pasteryzowane kozie (35 %), sól, bakterie fermentacji kwasu mlekowego (zawierają mleko), podpuszczka mikrobiologiczna, aromat, barwniki: karoteny, annato norbiksyna. skórka niejadalna. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 4,3 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 4,5 - 4,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Polecany do gorących dań smażonych i zapiekanych. podawany na desce serów |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1554 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22,7 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: