Cathedral City Cheddar Extra Mature 200g
Wystaw opinię o produkcie
Angielski ser długodojrzewający. Dzięki długiemu czasowi dojrzewania, jest aromatyczny, lekko pikantny z orzechowym posmakiem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 592477
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Angielski ser długodojrzewający. Dzięki długiemu
czasowi dojrzewania, jest aromatyczny, lekko
pikantny z orzechowym posmakiem.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Angielski |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Paczkowany |
| Składniki | Składniki: pasteryzowane MLEKO, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Euroser Dairy Group Ulica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20 Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 117 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,62 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,54 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,03 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 416 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 125 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1725 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 518 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 25,4 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,51 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,47 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: