Z wagi: Langres AOP Germain ser na wagę (ok. 100 g)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 273481
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Langres otrzymał certyfikat pochodzenia AOC w 1991 roku a potem AOP w 2012. Langres AOP Germain to ser produkowany z krowiego mleka. Ma miękki środek i płukaną skórkę. Jego dojrzewanie wymaga bardzo starannych i metod, a wielokrotnie płukana skórka ma piękny pomarańczowy kolor. Ser ma intensywny mocny zapach, ale jego smak jest bardzo łagodny. To jedna z wiodących marek sera na świecie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Smak | Intensywny, , (original) |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie (pochodzenie francja), sól, kultury bakterii, barwnik: anatto norbiksyna. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,1 - 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: laiteries h.triballat ulica i numer: petereau 0 kod pocztowy i miasto: 18220 rians fr |
| Krótki opis marketingowy | Ser pleśniowy z płukaną skórką, wytwarzany według metod. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 287 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1190 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: