Pecorino romano ser Michelangelo 150g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 969320
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny włoski ser twardy, owczy, o wyrazistym smaku. Pecorino Romano to obok Parmigiano Reggiano i Grana Padano jeden z najbardziej cenionych włoskich parmezanów. W startej postaci używany do wykańczania wielu potraw. Zawiera minimum 44% tłuszczu w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Owcze |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Gatunek sera | Parmezan |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | |
| Składniki | Termizowane mleko owcze, sól, podpuszczka jagnięca, bakterie fermentacji kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2025-07-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 8188 /dg-7950.1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 401 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1683 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 4,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: