Z wagi: Amalattea II Saggio (ok. 100 g)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 850372
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Amalattea Il Saggio ok. 2,5 kg
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Gatunek sera | Typu włoskiego |
| Forma | Blok |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane kozie, sól, podpuszczka kozia, fermenty. mleko: włochy. powierzchnia pokryta środkiem konserwującym e235 i barwnikiem e172. skórka niejadalna. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,4 - 2,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: granorolo baltics ou ulica i numer: sinilille tee, peetri 6 kod pocztowy i miasto: 75-312 harjo maakond ee |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 49 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1569 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E235 Natamycyna, E172 Tlenki i wodorotlenki żelaza |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca, Barwnik |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: