Ser Beemster Gouda Medium ok 190g FRESH PACK
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 284228
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Beemster Royaal jest jak kawałek złota, który rozpływa się na języku. Dzięki specjalnej recepturze powstał wyjątkowy ser o cudownie gładkiej, kremowej konsystencji. Jego lekko orzechowy i
lekko słodki smak prowadzi do przytłaczających doznań smakowych. Beemster Royaal to wspaniała propozycja dla kupujących, którzy są zainteresowani poszerzeniem swoich horyzontów w
zakresie serów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | W kawałku, Na wagę |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, bakterie fermentacji kwasu mlekowego, podpuszczka zwierzęca, barwnik: annato norbiksyna. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,190 - 0,200 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2024-12-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | Z0306 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1606 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25,2 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,8 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: