'Wódka Żołądkowa Czysta De Luxe 40% 90ml X96
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 284834_wielopak_96
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żołądkowa de Luxe to wódka, która smakuje doskonale. Niezwykle łagodny i neutralny smak zawdzięcza 6-fazowej destylacji. Jej krystaliczna czystość i unikalne walory zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone w prestiżowych międzynarodowych konkursach, w tym złotym medalem Vodka Masters w Londynie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Gorzki |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Pojemność | 90 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stock polska sp. z o.o ulica i numer: spółdzielcza 6 kod pocztowy i miasto: 20-402 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: