'Whiskey Jameson Crested 700 ml 40% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 618270_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Historycznie Jameson sprzedawany był w beczkach bezpośrednio do kupców, którzy butelkowali i etykietowali je sami.
W 1963 roku destylarnia w Dublinie przejęła kontrolę nad całym procesem i od tamtej pory każda butelka jest napełniana, uszczelniana oraz numerowana przez naszych mistrzów w tym samym miejscu, w którym jest tworzona.
Crested to hołd złożony właśnie tym pierwszym kroplom Jamesona butelkowanym tam, gdzie powstawała.
Wyjątkowy smak: Żywe nuty sherry z obfitą dozą przypraw wzbogacają typowy smak Jamesona nie naruszając jego charakterystycznej delikatności
Nowość: Pierwszy produkt w ramach serii The Heritage, powstałej jako hołd dla historii najbardziej znanej irlandzkiej whiskey na świecie.
Produkt, który wprowadzi w świat whiskey nowego miłośnika, ale zainteresuje też konesera.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: