Woda toaletowa jean marc bossa nova for men 100ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 691179_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 100 ml |
|---|---|
| Zapach | Korzenny |
| Nuta bazowa | Piżmo |
| Nuta średnia (serca) | vanilia |
| Nuta wysoka (głowy) | mandarynka, różowy pieprz |
| Skład | alcohol denat., aqua, parfum, peg-40 hydrogenated castor oil, linalool, limonene, cinnamal, citral |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Typ produktu | Eau de Toilette (EDT) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: DRAMERS S.A.Ulica i numer: Rabowice, ul. Olszynowa 38Kod pocztowy i miasto: 62-020 Swarzędz PL |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 56 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: