JEAN MARC woda toaletowa VITTORIALE dla mężczyzn 100 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 959405_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 100 ml |
|---|---|
| Zapach | Owocowy |
| Nuta bazowa | ambra, bób Tonka, drzewo Gaiac, drzewo Oakmoss, wanilia |
| Nuta średnia (serca) | kwiat pomarańczy, lawenda, nuty wodne |
| Nuta wysoka (głowy) | cytryna, grapefruit, jabłko, kardamon, melon |
| Skład | ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRAL, EUGENOL |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne |
| Typ produktu | Eau de Toilette (EDT) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: DRAMERS S.A.Ulica i numer: Rabowice, ul. Olszynowa 38Kod pocztowy i miasto: 62-020 Swarzędz PL |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 56,16 g |
| Krótki opis marketingowy | Zapach nieoczywisty, wyjątkowy, niebanalny. Nie dla nieśmiałych mężczyzn. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 234 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: