'Wino Campo Viejo Tempranillo 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 361030_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Campo Viejo to jedna z najbardziej znanych marek wśród win pochodzących z hiszpańskiego regionu Rioja. Winnica założona została w 1959 roku przez Jose Ortigüela. Jego ambicją było stworzenie doskonałego wina uświetniającego spotkania w gronie przyjaciół. Dzisiaj logo Campo Viejo to symbol innowacyjności, ekspresji i energii, z których słynie Rioja.
Ogromne znaczenie dla jakości win Campo Viejo mają grona, z których są wytwarzane. Dominująca odmiana Tempranillo to niezwykle plastyczny szczep, który w rękach doświadczonego winiarza odkrywa swój niepowtarzalny charakter.
Campo Viejo od zawsze było marką wyróżniającą się pod względem innowacyjności. Już na początku lat 70-tych, dzięki umiejętnie budowanej sieci dystrybucyjnej, wino z Rioja było dostępne w całej Hiszpanii. Obecnie jest obecne na wielu rynkach zagranicznych..
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tempranillo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Region pochodzenia | Hiszpania Rioja |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Inne oznakowanie etykiet | produkt winiarski |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: