'Cono Sur Bicicleta Chardonnay Białe Wytrawne 187 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 773586_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Niezwykle rześkie i finezyjne Chardonnay o jasnozłotej barwie. Oczarowuje bukietem pełnym tropikalnych owoców cytryny, mango i ananasa, aromatem białych kwiatów z nutami mineralnymi. Idealnie smakuje podane w towarzystwie białych mięs, ryb i owoców morza. Serwować schłodzone do temperatury 8-10°C.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Chardonnay |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Owoce morza, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 187 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Region pochodzenia | Chile |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Cono Sur |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 187 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: