Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698041369
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Przedstawiamy nasze Wild Biscuits, zachwycające ciastko w kształcie zwierzątka o przepysznym waniliowym smaku. Specjalnie dla dzieci i wygodnie pakowane w porcje, aby zapewnić praktyczne chwile w podróży. Spraw, aby przekąska stała się przygodą z Wild Biscuits, gdzie zabawne i ekscytujące kształty spotykają się z zachwycającym smakiem dla Twoich najmłodszych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miiejscu.
Składniki
skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, olej palmowy, cukier trzcinowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, JAJA*, rozpuszczalny błonnik kukurydziany, odtłuszczone MLEKO w proszku bez laktozy, miód, aromaty, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu; sól .
Alergeny
JAJA,MLEKO
Możliwe alergeny
SOJA
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1923/458 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8.1 g |
| Węglowodany | 68 g |
| Cukry | 13 g |
| Błonnik | 5.8 g |
| Białko | 3.3 g |
| Sól | 0.41 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: