Syrop korzenny cynamonowa aronia 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5905072471596
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Syrop korzenny Cynamonowa aronia.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechować w lodówce. spożyć w ciągu 21 dni
Składniki
cukier, sok NFC z aronii 25%, napar z cynamonu cejlońskiego 25% (woda, cynamon cejloński), regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1101 / 263 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 66 g |
| Cukry | 66 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: