'Whisky Chivas Regal 25 YO 700 ml 40% 3K X3
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 445051_wielopak_3
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ekskluzywna kompozycja najbardziej wyszukanych szkockich whisky, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 25 lat. Właśnie w tym wariancie, pierwszym naprawdę luksusowym, whisky Chivas Regal została wprowadzona na rynek w 1909 r. Chivas Regal 25YO kusi owocowymi aromatami oraz bogatym smakiem mlecznej czekolady i pomarańczy. Ma długi, okrągły i jedwabiście gładki finisz. Dostępny jest w limitowanych seriach, w indywidualnie numerowanych butelkach.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Z lodem, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: