'Hibiki Japanese Harmony 43% 700 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 412937_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Archetyp sztuki japońskich destylatorów. Wprowadza konsumenta w kategorie japońskich whisky. Hibiki Japanese Harmony, to hołd dla oryginalnej Hibiki z 1989 r., która była pierwsza whisky wprowadzona bez oznaczenia wieku. Ta nowa whisky została stworzona jako idealny przykład whisky mieszanej. Ponad 10 destylatów whisky słodowej i 3 rodzaje około 20-letnich whisky zbożowych zostaje połączonych ze sobą, aby stworzyć wspólnie harmonie smaków i aromatów. Piękna butelka o 24 ściankach i etykieta z prawdziwego japońskiego papieru „Washi”. Hibiki (jap. „echo” , „rezonans”) odwołuje się do duszy oraz emocji koneserów whisky. Hiniki oddaje to, co czerpie z natury oraz wszystkich subtelności 24 sezonów japońskiego kalendarza. Dojrzewa w różnych rodzajach beczek, wliczając te zrobione z mizurany, rzadkiego japońskiego dębu. Wszystkie one łącza się w symfonie pełna doznań smakowych i zapachowych. Uwodzicielska, kwitnąca i tajemnicza – taka właśnie jest Hibiki. Ukoronowanie niezrównanej sztuki łączenia whisky, rzemiosła najwyższej jakości. Synonim luksusu rodem z Suntory. Opatrzona pieczęcią z Suntory, majestatyczna whisky mieszana, wzór doskonałości.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Pojemność | 700 ml |
| Zawartość alkoholu | 43 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: prosta 70 kod pocztowy i miasto: 00-838 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: