'Whisky Bulleit Bourbon 45% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 409902_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bulleit Burbon produkowany jest zawsze małymi partiami, wyłącznie z najwyższej jakości składników. Subtelny i złożony smak tego niezwykłego burbona wynika z unikalnej kompozycji zacieru zawierającego kukurydzę, żyto i słodowany jęczmień. To także zasługa specjalnych szczepów drożdży i czystej filtrowanej wody wapiennej z Kentucky. W efekcie, Bulleit Burbon ma intensywny, bursztynowy kolor i śmiały, nieco pikantny charakter z wyraźnym, czystym i gładkim wykończeniem pozostawiającym po sobie satynowy smak toffi.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Toffi, Dymny |
| Zawartość alkoholu | 45 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Diageo Polska SP. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 31 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: