'Likier Baileys Irish Cream 17% 500ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 652939_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Baileys
pojawił się na rynku w 1974 r. Jako produkt odzwierciedlający irlandzkie
dziedzictwo i wielowiekową tradycję w produkcji alkoholu i mleka.To unikalna kombinacja whiskey pochodzącej z czterystuletniej destylarni bushmills, delikatnej irlandzkiej śmietanki, kakao, cukru,wanilii, które wraz ze szczyptą celtyckiej magii tworzą harmonijną całość. Jego kremowy niepowtarzalny smak i aksamitną konsystencję doceniają konsumenci w ponad 130 krajach. Baileys od lat jest najczęściej kupowanym likierem na świecie. Najlepiej smakuje podany na 3 kostkach lodu w szklance typu tumbler.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 17 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Śmietankowy |
| Serwowanie | Koktajle, Lody, Kawa, Samodzielnie |
| Składniki | Brak składu na etykiecie |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Diageo Polska SP. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 31 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: