Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 654517_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Równowaga i głębia. Uwodząca mieszanka nut dymnych i torfowych wraz z toffee i espresso. Wyczuwalne aromaty świeżych cytrusów i nuty roślinne białego wina. Docenić należy także moc aromatów morza, jodu i wędzonych ryb. Zawiera 55 ppm*. Zdobywca tytułu “Whisky of the Year 2008”.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Dymny |
| Zawartość alkoholu | 46 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,46 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Nie zawiera sodu lub nie zawiera soli | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Moet Hennessy Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Plac Trzech Krzyży 18 Kod pocztowy i miasto: 00-499 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: