'Jack Daniel's Whiskey 1,75 l 40% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 111341_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jack Daniel’s® pochodzi z destylarni Jack Daniel w Lynchburgu w stanie Tennessee, najstarszej zarejestrowanej destylarni whiskey w USA. Whiskey Jack Daniel’s® jest wytwarzana z najlepszych zbóż i wolnej od związków żelaza, źródlanej wody. Swój łagodny charakter zyskuje dzięki procesowi charcoal mellowing, sącząc się kropla po kropli przez 3-metrową warstwę węgla drzewnego z klonów cukrowych i dojrzewając w nowych dębowych beczkach.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
|---|---|
| Pojemność | 1,75 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Jack Daniel’s® pochodzi z destylarni Jack Daniel w Lynchburgu w stanie Tennessee, najstarszej zarejestrowanej destylarni whiskey w USA. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 35 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: