Waga kuchenna Esperanza EKS001 Pineapple
Wystaw opinię o produkcie
Bardzo precyzyjna, obudowa typu 'slim', o metalicznie błyszczącej powierzchni, z niebiesko podświetlanym wyświetlaczem. Nadaje się do ważenia wszystkich suchych i płynnych składników i potraw. Wysoka jakość powierzchni ze stali nierdzewnej. Precyzyjny czujnik pomiaru. Maksymalna ważona masa: 5000g. Precyzja: 1g. Jednostki miary: g / lb / oz. Funkcja tary. Wskaźnik przeciążenia. Wskaźnik niskiego poziomu baterii. Zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 78041
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Elektroniczna |
|---|---|
| Wymiary platformy (SxWxG) | 14 x 1,8 x 17,8 cm |
| Materiał wykonania platformy/misy | Stal nierdzewna |
| Odczyt pomiaru | Wyświetlacz elektroniczny |
| Dokładność pomiaru | 1 g |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
| Rodzaj i ilość wymaganych baterii | Aaa |
| Kolor | Srebrny |
| Jednostka pomiaru | g |
| Kalibracja | Manualna |
| Miejsce na produkt | Platforma |
| Dodatkowe funkcje i programy | Funkcja tary, Automatyczne wyłączenie |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba potrzebnych baterii w urządzeniu | 2 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,06 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: esperanza sp. j. poterek ulica i numer: poznańska 129/133 kod pocztowy i miasto: 05-850 ożarów mazowiecki pl |
| Cechy urządzenia | Wskaźnik rozładowania baterii, Wskaźnik przeciążenia wagi |
| Krótki opis marketingowy | Bardzo precyzyjna, obudowa typu 'slim', o metalicznie błyszczącej powierzchni, z niebiesko podświetlanym wyświetlaczem. nadaje się do ważenia wszystkich suchych i płynnych składników i potraw. wysoka jakość powierzchni ze stali nierdzewnej precyzyjny czujnik pomiaru. |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Czy baterie są wymagane? | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: