Opiekacz do kanapek Esperanza EKT010 Parmigiano
Wystaw opinię o produkcie
Opiekacz do kanapek Esperanza PARMIGIANO posiada płyty grzewcze powleczone warstwą zapobiegająca przywieraniu, można go łatwo wyczyścić nawet samym ręcznikiem papierowym. Dzięki szybkiemu podgrzewaniu pozwala na przygotowanie wymarzonej kanapki w dosłownie kilka minut
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 49723
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 1000 W |
|---|---|
| Liczba kanapek | 4 |
| Kształt kanapek | Trójkątny |
| Rodzaj produktu | Opiekacz do kanapek |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Komunikacja | Lampka kontrolna opiekania, Lampka kontrolna włączenia |
| Długość przewodu | 70 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,46 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Esperanza Sp. J. PoterekUlica i numer: Poznańska 129/133Kod pocztowy i miasto: 05-850 Ożarów Mazowiecki PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Nienagrzewające się uchwyty, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Antypoślizgowe nóżki, Powłoka nieprzywieralna, Zatrzask na rączce, Termoizolująca obudowa, Cicha praca |
| Funkcje urządzenia | Opiekanie |
| Krótki opis marketingowy | Opiekacz do kanapek Esperanza PARMIGIANO posiada płyty grzewcze powleczone warstwą zapobiegająca przywieraniu, można go łatwo wyczyścić nawet samym ręcznikiem papierowym |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| RegulationTypeCode | CE |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | 1 |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | 1 |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | 6 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: