Wafelki z kremem słodzonym daktylem BIO 4x30g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5907713371272
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Wegański
Źródło błonnika
NON-GMO
<< SKŁAD
Składniki
SKŁAD>> krem kakaowo-orzechowy 60%: daktyle w proszku*29,8%, olej słonecznikowy*, mąka ryżowa*, proszek kokosowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu*5,8%, pasta z orzechów laskowych*2%, emulgator: lecytyna słonecznikowa*, aromat orzecha laskowego. Wafel 40%: mąka pszenna* (95%), tłuszcz kokosowy*, sól
*Surowce pochodzące z upraw ekologicznych
"
Alergeny
JAJA,Orzeszki ziemne/orzeszki arachidowe i produkty pochodne
Możliwe alergeny
JAJA,Orzeszki ziemne/orzeszki arachidowe i produkty pochodne
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1938kJ/464 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.2 g |
| Węglowodany | 58 g |
| Cukry | 13 g |
| Błonnik | 3.9 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: