Wafelki z kremem kakaowo-orzechowym B/C BIO 120 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5907713371258
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Wegański
Źródło błonnika
NON-GMO
<
Składniki
SKŁAD>> krem kakaowo-orzechowy 60%: olej słonecznikowy*, substancja słodząca: erytrytol*, mąka ryżowa*, proszek kokosowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu*(7%), pasta z orze-chów laskowych*(2%), emulgator: lecytyna słonecznikowa*, aromat orzecha laskowego. Wafel 40%: mąka pszenna* 95%, tłuszcz kokosowy*, sól
*Surowce pochodzące z upraw ekologicznych
"
Alergeny
JAJA,Orzeszki ziemne/orzeszki arachidowe i produkty pochodne
Możliwe alergeny
JAJA,Orzeszki ziemne/orzeszki arachidowe i produkty pochodne
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1827kJ/442kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.5 g |
| Węglowodany | 60 g |
| Cukry | 2.1 g |
| Błonnik | 2.6 g |
| Białko | 7.6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: