'WINO OWOCOWE FRESCO FRIZZANTE MANGO SŁODKIE 750ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 555524_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Fresco Frizzante MANGO & PESCA zaskoczy Cię słodkim smakiem brzoskwini i mango. Połączenie intensywnego aromatu i lekkich bąbelków daje pełną moc orzeźwienia. Jest wyjątkowo odświeżające - doskonałe na niezobowiązujące, letnie spotkania. Idealne jako aperitif lub dodatek do deserów. Pij ja jak lubisz - w szklance na lodzie, schłodzone w kieliszku lub przez słomkę prosto z butelki.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 5,5 % obj. |
| Składniki | Aromatyzowane wino owocowe niskoalkoholowe. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: