Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 53344_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Łagodny z nutą owocowej słodyczy zbalansowanej delikatnymi taninami.
Fresco Sweet Red może być podawane jako
aperitif do białych mięs i wędlin.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Serwowanie | Aperitif, Drób, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Składniki | Aromatyzowane wino z soku winogronowego, czerwone, słodkie. zawiera siarczyny. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: