WINIARY Zupa ogórkowa 42g
Wystaw opinię o produkcie
Winiary Zupa ogórkowa to jeden z klasyków rodzinnego stołu, doskonała na codzienny obiad. Zawiera kiszone ogórki, śmietankę i jest doprawiona do smaku przyprawami i ziołami.
Zupę ogórkowa Winiary możesz łatwo przygotować, gdy chcesz podać dobrą, lubianą, rozgrzewającą zupę na obiad, a nie masz czasu gotować od podstaw. Zupę ogórkową Winiary można też podać z różnymi dodatkami, które podniosą jej smak i wartości odżywcze oraz urozmaicą rodzinne obiady. Ogórkowa nie musi być zawsze taka sama - spróbuj podać ją z pieczonymi ziemniakami z koperkiem, pulpecikami albo fenkułem i orzechami włoskimi (przepisy znajdziesz na winiary.pl)
Winiary Zupa ogórkowa:
- Zawiera kiszone ogórki, dodatek śmietanki, jest doprawiona ziołami i przyprawami
- Jest dobrym pomysłem na łatwy w przygotowaniu obiad
- Świetnie smakuje podawana z różnymi dodatkami, takimi jak np. pieczone ziemniaki, pulpeciki albo fenkuł i orzechy włoskie (przepisy na winiary.pl)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 540399
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Winiary Zupa ogórkowa to jeden z klasyków rodzinnego stołu, doskonała na codzienny obiad. Zawiera kiszone ogórki, śmietankę i jest doprawiona do smaku przyprawami i ziołami.
Zupę ogórkowa Winiary możesz łatwo przygotować, gdy chcesz podać dobrą, lubianą, rozgrzewającą zupę na obiad, a nie masz czasu gotować od podstaw. Zupę ogórkową Winiary można też podać z różnymi dodatkami, które podniosą jej smak i wartości odżywcze oraz urozmaicą rodzinne obiady. Ogórkowa nie musi być zawsze taka sama - spróbuj podać ją z pieczonymi ziemniakami z koperkiem, pulpecikami albo fenkułem i orzechami włoskimi (przepisy znajdziesz na winiary.pl)
Winiary Zupa ogórkowa:
- Zawiera kiszone ogórki, dodatek śmietanki, jest doprawiona ziołami i przyprawami
- Jest dobrym pomysłem na łatwy w przygotowaniu obiad
- Świetnie smakuje podawana z różnymi dodatkami, takimi jak np. pieczone ziemniaki, pulpeciki albo fenkuł i orzechy włoskie (przepisy na winiary.pl)
Parametry produktu
| Rodzaj | Ogórkowa |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Ogórkowy |
| Składniki | mąka pszenna, suszone warzywa 24,1% (ogórek kiszony 11,4%, marchew, korzeń selera, cebula, pasternak, czosnek, szpinak, korzeń pietruszki), śmietanka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, skrobia kukurydziana, sól, cukier, tłuszcz drobiowy, aromaty, kwas (kwas cytrynowy), zioła, przyprawy. Może zawierać: jaja, soję, gorczycę. |
| Zawartość netto | 42 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 500 ml zimnej wody. 2. postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. gotuj na małym ogniu przez 7 minut, często mieszając. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 77 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 130 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 325 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: