WINIARY Zupa cebulowa 31g
Wystaw opinię o produkcie
Winiary Zupa cebulowa to pyszna zupa cebulowa, którą przyrządzisz bez łez, bo cebulkę pokroiliśmy i zrumieniliśmy za Ciebie.
Podsmażona cebulka i odpowiednio dobrane przyprawy to sekret głębokiego smaku naszej Zupy cebulowej.
Zupę cebulową Winiary możesz przyrządzić na wiele sposobów - podać ją z pieczonymi kiełbaskami, ciągnącym camembertem lub grzankami. Co ciekawe, dzięki dużej zawartości cebuli i przypraw, nasza Zupa cebulowa może także pomóc przyrządzać drugie dania! Spróbuj dodać ją do kotletów mielonych lub upiec z nią babkę ziemniaczaną. Przepisów szukaj na winiary.pl.
Winiary Zupa cebulowa:
- To aromatyczna zupa cebulowa z drobno pokrojoną, zrumienioną cebulką
- Zawiera składniki, które znasz- dużo cebuli i dobrane do niej przyprawy
- Świetnie smakuje z różnymi dodatkami, jak kiełbaski, grzanki czy ser camembert
- Może być używana również do wzmocnienia smaku drugich dań, np. kotletów mielonych
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 598031
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Winiary Zupa cebulowa to pyszna zupa cebulowa, którą przyrządzisz bez łez, bo cebulkę pokroiliśmy i zrumieniliśmy za Ciebie.
Podsmażona cebulka i odpowiednio dobrane przyprawy to sekret głębokiego smaku naszej Zupy cebulowej.
Zupę cebulową Winiary możesz przyrządzić na wiele sposobów - podać ją z pieczonymi kiełbaskami, ciągnącym camembertem lub grzankami. Co ciekawe, dzięki dużej zawartości cebuli i przypraw, nasza Zupa cebulowa może także pomóc przyrządzać drugie dania! Spróbuj dodać ją do kotletów mielonych lub upiec z nią babkę ziemniaczaną. Przepisów szukaj na winiary.pl.
Winiary Zupa cebulowa:
- To aromatyczna zupa cebulowa z drobno pokrojoną, zrumienioną cebulką
- Zawiera składniki, które znasz- dużo cebuli i dobrane do niej przyprawy
- Świetnie smakuje z różnymi dodatkami, jak kiełbaski, grzanki czy ser camembert
- Może być używana również do wzmocnienia smaku drugich dań, np. kotletów mielonych
Parametry produktu
| Rodzaj | Cebulowa |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Cebulowy |
| Składniki | suszone warzywa 51,1% (cebula 26,6%, smażona cebula 17,8%, czosnek, marchew), mąka pszenna, sól, skrobia ziemniaczana, aromaty, skrobia kukurydziana, przyprawy, olej słonecznikowy, tłuszcz drobiowy, kwas (kwas cytrynowy), liść pietruszki. Może zawierać: jaja, soję, mleko, seler i gorczycę. |
| Zawartość netto | 31 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 500 ml zimnej wody. 2. postaw na ogniu i mieszaj od chwili zagotowania. gotuj na małym ogniu przez 12 minut, często mieszając. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 48 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 82 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 204 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,64 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: