WINIARY Zupa Żur 800G
Wystaw opinię o produkcie
Produkt oparty na staropolskiej recepturze na mące żytniej o charakterystycznym kwaśnym smaku, z nutą wędzonego boczku, czosnku, cebuli i majeranku
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 591480
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt oparty na staropolskiej recepturze na mące żytniej o charakterystycznym kwaśnym smaku, z nutą wędzonego boczku, czosnku, cebuli i majeranku
Parametry produktu
| Rodzaj | Żurek |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Kwaśny |
| Składniki | Mąka żytnia 34,7%, odtłuszczone mleko w proszku 20%, sól, suszone warzywa 10,8% (cebula, ziemniak, czosnek), skrobia kukurydziana, aromaty (z glutenem), wędzony tłuszcz wieprzowy, kwas (kwas cytrynowy, cukier, majeranek 0,7%, przyprawy. Może zawierać: jaja, soję, seler, gorczycę. |
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1367 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11,7 g |
| Zawartość soli | 12,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 15,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 56,8 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: