WINIARY Barszcz biały 840G
Wystaw opinię o produkcie
Klasyczna polska zupa na mące pszennej z dodatkiem aromatycznego majeranku, czosnku i cebuli. Nowa wydajniejsza receptura jeszcze lepiej podkreśla smak i aromat dania.Produktbez dodatku glutaminianu sodu, barwników ikonserwantów. Smak barszczu można wzbogacić dodatkiem kiełbasy, wędzonego boczku czy jajka na twardo.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 731069
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Klasyczna polska zupa na mące pszennej z dodatkiem aromatycznego majeranku, czosnku i cebuli. Nowa wydajniejsza receptura jeszcze lepiej podkreśla smak i aromat dania.Produktbez dodatku glutaminianu sodu, barwników ikonserwantów. Smak barszczu można wzbogacić dodatkiem kiełbasy, wędzonego boczku czy jajka na twardo.
Parametry produktu
| Rodzaj | Barszcz biały |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Barszcz |
| Składniki | Mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, sól, skrobia ziemniaczana, aromaty ( z glutenem), cukier, kwas (kwas cytrynowy), wędzony tłuszcz wieprzowy, majeranek, pieprz czarny, suszony czosnek. |
| Zawartość netto | 840 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 319 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1360 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14,8 g |
| Zawartość soli | 13,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 14,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 57,9 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: