Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 287085
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
WINIARY Sos Tikka Masala 340g
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 311 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Przeznaczenie | Do dania tikka masala |
| Składniki | Woda*, koncentrat pomidorowy, karmelizowana cebula* 9,6%, cukier, jogurt naturalny* z mleka) 4,7%, olej słonecznikowy, przyprawy 4,4% (słodka papryka*, czosnek*, kumin*, liść kolendry*, imbir*, kurkuma*, nasiona kozieradki*, nasiona kolendry*, cynamon*), ocet spirytusowy*, sól, sok z cytryny*, skrobia kukurydziana*, naturalny aromat kardamonu *. * naturalne składniki. |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 32,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 61,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 441 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 22 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1864 kJ |
| Wielkość porcji | 323 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość błonnika | 1,5 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,7 g |
| Cukry | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 22 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 65 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 32 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 24 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: