Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 429734
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
WINIARY Sos Teriyaki 355g
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 314 ml |
| Smak | Teriyaki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Przeznaczenie | Do dania teriyaki |
| Składniki | Woda*, sos sojowy 20% (woda*, soja*, sól, ocet spirytusowy*), cukier, skrobia kukurydziana*, ocet spirytusowy*, czosnek*, cukier karmelizowany*, aromat. *naturalne składniki |
| Zawartość netto | 355 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 33,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,68 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 73,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 490 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 25 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2073 kJ |
| Wielkość porcji | 405 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość błonnika | 0,2 g |
| Zawartość soli | 2,81 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,1 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 23,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 25 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 68 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 45 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 28 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: