WINIARY Pomysł na... Ryż smażony po indyjsku 31g
Wystaw opinię o produkcie
Kompozycja do przygotowania dania: Ryż smażony po indyjsku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 770304
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kompozycja do przygotowania dania: Ryż smażony po indyjsku.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 31 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Przyprawy (cebula*, czosnek*, kurkuma*, nasiona kozieradki*, kmin rzymski*, kolendra*, papryka chili*, papryka*), cukier*, sól jodowana, skrobia ziemniaczana*, sos sojowy w proszku (soja*, sól, pszenica*), por* 6,2%, aromaty * (z pszenicą), olej słonecznikowy, hydrolizowane białko pszenne, sól. może zawierać: seler, jaja, mleko i gorczycę. * składniki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. pierś z kurczaka pokrój w kostkę i podsmaż na patelni na rozgrzanym oleju przez 5 minut. 2. na patelnię dodaj nieugotowany ryż, 400 ml wody oraz zawartość opakowania. mieszając, doprowadź do wrzenia. 3. przykryj patelnię i gotuj całość na wolnym ogniu przez 15 minut, mieszając od czasu do czasu. 4. mrożony groszek dodaj na patelnię 5 minut przed końcem gotowania i wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 25,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 102 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 342 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 429 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1439 kJ |
| Wielkość porcji | 335 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,48 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11,9 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 51 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: