WINIARY Pomysł na... Kurczak w pięciu smakach po chińsku 37g
Wystaw opinię o produkcie
Kompozycja do przygotowania dania: Kurczak w pięciu smakach po chińsku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 707905
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kompozycja do przygotowania dania: Kurczak w pięciu smakach po chińsku.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 37 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Skrobia kukurydziana*, cukier*, przyprawy (papryka*, imbir*, papryka chili*, czosnek*, cebula*), sos sojowy w proszku 8,8% (soja*, sól, pszenica*), skrobia ziemniaczana*, sól jodowana, hydrolizowane białko pszenne, sól, mąka pszenna*, sok z cytryny*, aromaty (z pszenicą), ekstrakt słodu jęczmiennego*, aromat trawy cytrynowej*, aromat cytrynowy*, aromaty *, olej słonecznikowy, ekstrakt octu spirytusowego*. może zawierać: seler, jaja, mleko i gorczycę. * składniki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. pierś z kurczaka pokrój w kostkę i podsmaż na patelni na rozgrzanym oleju przez 5 minut. 2. następnie dodaj warzywa pokrojone w cienkie paski i smaż przez kolejne kilka minut. 3. zawartość opakowania dobrze wymieszaj z 300 ml zimnej wody, dodaj na patelnię i smaż około 5 minut, od czasu do czasu mieszając. gotowe danie podawaj z ryżem. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 17,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 163 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 686 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 35 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: