Opis szczegółowy
Praliny z czekolady (34%) z nadzieniem o smaku Panna Cotta z malinami i kremem kakaowym (16%)
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
| Smak | Malinowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne. składniki: cukier, nadzienie malinowe 30 % [syrop glukozowy, cukier, przecier malinowy 7 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; koncentrat soku z czarnej marchwi, aromat, substancja zagęszczająca: pektyny], tłuszcz (palmowy i shea w zmiennych proporcjach), miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,8 %, mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi i rzepaku) i e 476; glukoza, aromaty. czekolada - masa kakaowa minimum 38 %. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy laskowe, migdały i pszenicę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Vobro sp. z o.o. sp.k.
Ulica i numer: Podgórna 78
Kod pocztowy i miasto: 87-300 Brodnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 490 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2048 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian, E330 Kwas cytrynowy, E420 Sorbitol, E440 Pektyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Regulator kwasowości, Substancja utrzymująca wilgoć, Substancja zagęszczająca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Powierzchnia: gładka, błyszcząca, dopuszcza się sporadyczne zadrapania i pęknięcia; Kształt: kopczyk; Barwa: brązowa; Konsystencja: skorupki- jednolita, twarda / nadzienia: jednorodna, mazista; Przełom: krem śmietankowy, nadzienie malinowe; Smak: właściwy dla czekolady i nadzienia |