Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 94844_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyjątkowe nadzienia otulone mleczną czekoladą! W bombonierce znajdziesz 16 pralinek z lekkimi, owocowymi nadzieniami, od których nie sposób się oderwać. Borówka z lawendą, czarna porzeczka, ananas, truskawka - znajdź swój ulubiony smak i zanurz się w codziennej przyjemności z pralinkami Amoretta!
Parametry produktu
| Smak | Ananasowy, Czarna porzeczka, Truskawkowy, Borówkowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 109 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada mleczna (55%) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476, aromat], syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), cukier, serwatka w proszku (z mleka), laktoza, białka mleka, nadzienie czarna porzeczka (0,6%) [cukier, syrop glukozowy, zagęszczony sok z czarnej porzeczki, woda, zagęszczony sok cytrynowy, substancje zagęszczające: pektyny, agar; koncentrat z marchwi, aronii i winogron, aromat, substancja wiążąca: cytrynian wapnia], nadzienie borówkowe (0,6%) [cukier, syrop glukozowy, borówki, zagęszczony sok cytrynowy, woda, substancje zagęszczające: pektyny, agar; koncentrat z marchwi, aronii i winogron, aromat, substancja wiążąca: cytrynian wapnia], substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, mleko odtłuszczone w proszku, koncentrat soku truskawkowego (0,2%), emulgator: lecytyny (z soi), zagęszczony sok ananasowy w proszku (0,1%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancja konserwująca: sorbinian potasu, koncentrat czarnej marchwi, barwniki: karoteny i ekstrakt z papryki. czekolada mleczna - masa kakaowa minimum 25%. czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 484 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2023 kJ |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 53 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: