Vitax Owocowy upominek mix 40s
Wystaw opinię o produkcie
Owocowy upominek Fruit gift. Nie ma nic piękniejszego od prezentu danego z głębi serca. Podaruj bliskiej osobie odrobinę przyjemności! Jeśli szukasz prezentu dla kogoś wyjątkowego lub po prostu chcesz sprawić komuś przyjemność to nasz zestaw herbatek jest tym czego szukasz. Jesteśmy przekonani, że intensywny smak i bogaty aromat herbatek, które wybraliśmy do naszego zestawu każdemu przypadnie do gustu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 988765
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Cytrynowy, Limonka, Malinowy, Żurawinowy, Porzeczkowy, Owoce leśne |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku maliny. składniki: malina (51%), hibiskus, aromaty, regulator kwasowości - kwas cytrynowy. herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku żurawiny i porzeczki. składniki: hibiskus, jabłko, aromaty, aronia, liść jeżyny, liść jeżyny słodkiej, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, żurawina (0,4%), czarna porzeczka (0,2%). herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku owoców leśnych. składniki: hibiskus, owoc aronii (25%), dzika róża, malina, aromaty, owoc czarnego bzu, liść mięty, owoc jagody (1%), owoc jeżyny (1%), owoc poziomki (1%), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, korzeń lukrecji. herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku cytryny i limonki. składniki: jabłko, aromaty, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, liść jeżyny, dzika róża, korzeń lukrecji, korzeń cykorii, skórka cytryny (2%), trawa cytrynowa, skórka limonki (0,5%), skórka pomarańczy. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: